bliżej Ciebie

ERP i CRM

Doskonalenie zarządzania bazą klientów oraz wspomaganie działań produkcyjnych, logistycznych, czy też ogólnie biznesowych, jest priorytetem nowoczesnej firmy. Dlatego jako developer aplikacji mobilnych, zdecydowaliśmy się na wdrożenie i oddanie w Państwa ręce nowoczesne systemy CRM i systemy ERP.

Od lat budujemy zaufanie naszych klientów i w trosce o ich wygodę, stworzyliśmy udoskonalone narzędzia do codziennej pracy. Będąc odpowiedzialnymi za swoich kontrahentów, oczekują Państwo rzetelnych narzędzi, które wspomogą budowanie doskonałego przedsiębiorstwa.

Przede wszystkim, dzięki systemom CRM, będą mogli Państwo śledzić na bieżąco powiązania i listy kontaktów do swoich klientów. Rozbudowane moduły, przejrzyste interfejsy, sprawiają, że obsługa systemu nie jest wymagającą pracą. Dzięki CRM mogą Państwo dokładnie zarządzać sieciami klientów, rozbudowywać je, dzielić czy też archiwizować.

Podobnie rzecz się ma z systemami ERP. jest to skuteczne narzędzie codziennej pracy w takich branżach jak produkcja czy logistyka. Dzięki nim skutecznie będą Państwo kierowali wysyłkami, stanem faktycznym swojej produkcji, czy też dopracują Państwo strategie, dzięki którym firma może wzbić się na wyżyny doskonałości.

Ponad to, oferujemy cały szereg ciekawych i przydatnych aplikacji mobilnych, skierowanych nie tylko do ludzi biznesu, ale też statystycznego Kowalskiego. Staramy się wychodzić na przeciw każdemu klientowi, toteż nasza praca opiera się na wieloletnim doświadczeniu oraz otwartości na Państwa potrzeby!